Press "Enter" to skip to content

Дизайн інтер’єру вітальні-спальні в однокімнатній квартирі будинку серії П44Т

Однокімнатні квартири в житлових будинках серії П 44 Т, володіють поряд особливостей, які зручні не тільки для мешкання, але і з погляду дизайнерського оформлення. Планування відрізняється зручністю і лаконічністю, немає ніяких глухих кутів. У наявність: передпокій, сумісний санвузол, кухня, кімната і балкон. Розмір кімнати складає 19 метрів. У таких умовах, корисний простір на вагу золота, саме тому варто пильно розглянути можливості, які нададуть передпокій і балкон. Враховуючи наявність тільки однієї кімнати, не дивно, що вона використовуватиметься не тільки як вітальня, але і як спальня.

Стиль оформлення такого простору може бути один – мінімалізм. Проходження саме цьому стилю дозволить створити оригінальне, красиве, а головний дуже функціональний житловий простір. Розділення на зони здійснюватиметься за допомогою багатофункціональної системи-трансформера, яка дозволить створити затишне спальне місце вночі і, зону для активного спілкування – вдень. Проте кімнату «роблять» не тільки меблі. Колір, освітлення і аксесуари, здатні доповнити і скоректувати потребуючі цього зони. Основний для колірного вирішення стане білий.

Але, враховуючи, що мінімалізм не обходиться тільки одним кольором, а необхідний ще один або два, то буде використаний так само бордовий. Доповнивши ці кольори дерев’яною фактурою темного відтінку, на виході вийде колірна гамма, яка дозволить створити відчуття затишку, не захаращуючи простір непотрібними речами. Надлишок світла вдень, може вигідно представити будь-які конструкції, проте у вечірній і нічний час доведеться удатися до штучних джерел освітлення. Світло повинне рівномірно заповнювати простір, бути м’яким і розсіяним. Щоб досягти такого ефекту, необхідно використовувати приховане підсвічування або матові плафони, які повністю закривають лампи. Якими б не були світильники вони повинні бути простими, відрізнятися лаконічністю форм і не привертати до себе зайвої уваги.