Press "Enter" to skip to content

Як правильно вибрати свій колір одягу: поради дизайнера

komod

Не секрет, що про характері і способі життя людини дуже багато може розповісти його улюблений колір. Але не всі знають, що правильний колір одягу не тільки допомагає нам добре виглядати, але і має великий вплив на всю нашу життя. Як же правильно вибрати колір, який підходить саме вам, розповіла ХОЧУ відомий дизайнер Анастасія Іванова.

«Вибираючи правильний колір в одязі, ми немов програмуємо себе на успіх, — каже Анастасія Іванова. — Колір, який підходить саме вам, позитивно впливає на ваше життя, він допомагає вам відчувати себе комфортно і домагатися успіху». Слід враховувати, що відповідно до дати нашого народження ми знаходимося під впливом тієї або іншої планети, а кожна планета, за вченням з астрології, має свої сприятливі кольору. Так, червоний — колір Марса, синій — Венери, жовтий — Меркурія, зелений — колір Сатурна, пурпурний — Юпітера, помаранчевий — Сонця, фіолетовий — колір Місяця. Виходячи з цього, існують кольори, які наповнюють нас енергією, а є ті, які погано на нас впливають.

Крім того, кожен колір має власною енергією, що відповідає кольору тієї чи іншої чакри людини. «З допомогою правильного кольору ми можемо стимулювати роботу чакр і, таким чином, залучати у своє життя ті чи інші події, розвивати свої певні якості», — говорить Анастасія Іванова.

Психологи не даремно стверджують, що яскраві кольори допомагають людині боротися з поганим настроєм. «Соковиті яскраві кольори наповнюють нас позитивними енергіями, допомагають їм проявлятися, — каже Анастасія Іванова. — А от чорний, сірий кольори не несуть в собі позитивних енергій, вони ніби «сковують» вас. У вашому гардеробі вони можуть бути не більш, ніж в 10%».

Якщо говорити про енергію кожного окремого кольору, то можна визначити її так. Червоний — колір життєвої сили, активної діяльності. Зелений — колір природи, благополуччя, здоров’я. Синій — колір спокою, чистоти, фіолетовий — натхнення. Жовтий і помаранчевий — найоптимістичніші кольору.

Виходячи з цього, ви можете програмувати себе на ті чи інші події, емоції з допомогою одягу певного кольору. Так, одяг червоного кольору швидко приведе вас в тонус, зніме втому. Синій і блакитний — заспокоїть, подарує вам спокій. Якщо у вас легке, творчий настрій — додайте в одяг більше рожевих, бузкових відтінків. Для атмосфери затишку, комфорту, захищеності використовуйте глибокі зелені кольори. Для дружньої зустрічі підійде одяг жовтого, світло-зеленого, бузкового, блакитного кольору, а ось для ділової зустрічі — темно-синього, темно-зеленого.

«Пам’ятайте, що від нас самих залежить, якого кольору буде наше життя — похмурого або яскравого і барвистого!» — коментує Анастасія.