Press "Enter" to skip to content

Уггі — чоботи з овчини

14-uggs
Феномен чобітків з овчини, насправді, особливий. Хоч оригінальну взуття з Австралії довгий час вважали чимось скандальним, кричущим, сьогодні всі, як кажуть, перевернулося з голови на ноги. Швидкими темпами поширюється мода на невигадливі чобітки. У чому ж, все-таки, «фішка» австралійських чобіт, які назвали уггі? Спочатку дана взуття являла собою досить лаконічні чоботи з овчини, без всяких зайвих деталей. Сьогодні ж уггі придбали різноманітну форму. Продаються уггі з пухнастими швами, обробкою, бантиками, або шнурочками, також на плоскій підошві і на підборах, навіть з тисненням, або з логотипом.Сьогодні багато різних взуттєвих брендів пропонують свої колекції взуття з овчини, причому, у всіляких виконаннях. Вибрати, насправді, є з чого. Власне, «фішка» легендарної взуття в тому, що уггі суперзручні, теплі (навіть при -30°С), є взуттям, чудово виглядають на нозі (і без каблука). Стильні жіночі уггі можна носити з вузькими, широкими джинсами, і сукнями, також туніками, шортами, та, власне, чим завгодно. Багато модники, ганяючись за трендовим взуттям, намагаються дістати уггі тільки австралійського походження (або, якщо бути більш точним, новозеландського).

Разом з тим, багато світові виробники пропонують аналогічні вироби відмінної якості. Свої уггі пропонують покупцям навіть такі, здавалося б строго спортивні марки, як Adidas та інші. Природно, кожен взуттєвої бренд прагне виконати свою продукцію в оригінальному дизайні. Вибрати відмінну пару, оптимальну своїм уподобанням і естетичним смакам, можна в спеціалізованій Інтернет магазині взуття. Жіночі уггі — універсальні, у них ніжки не замерзнуть навіть при самому лютому холоді. Завдяки надійній плоскій підошві, забезпечується відмінне рівновагу в сильну ожеледицю.

Головна перевага чобіт з овчини, звичайно ж, це — високий рівень практичності, особливий затишок для ніжок жінки. Чоботи уггі заслужено користуються величезною популярністю в усьому світі. Уггі також відрізняються тією особливістю, що їх виняткова натуральність, зокрема, зводиться до того, що замшу просочують захисними речовиною від вітру і вологи. Тим часом, тепле хутро овчини рівномірно розподіляється по всьому внутрішньому шару чобітків. М’яка, зручна взуття дозволить в будь-яку погоду комфортно себе почувати.