Press "Enter" to skip to content

Що знадобиться для європейського манікюру?

1. Потрібно підготувати руки: вимити їх і зняти лак. Потім необхідно підпиляти нігті, надати бажану форму і довжину.

2. На кутикули наносимо засіб для видалення або так званий «розчинник кутикул». Це прозора, трохи в’язка рідина з фруктовими кислотами в складі. Саме вони розм’якшують шкіру і розчиняють її ороговілі клітки. До складу засобу входять зволожуючі компоненти, які перешкоджають висиханню кутикул, уповільнюють їх зростання і залицяються за нігтьовими пластинами.

3. Приблизно через хвилину потрібно витерти засіб серветкою. Розм’якшені кутикули дбайливо відсовуємо апельсиновими паличками, ними ж легенький зачищаємо всю зону обробки.

4. Беремо шліфувальний бафф і приступаємо до поліровки нігтів. Робимо це акуратно, без дуже розмашистих рухів, щоб не пошкодити нігтьове ложе.

5. Улюбленим кремом, маслом або бальзамом неспішно, масажними рухами обробляємо кінчики пальців. Це попередить появу задирок і наситить шкіру вологою. Гігієнічна частина сухого манікюру закінчилася.

6. З декоративною частиною визначайся сама: нанось покриття відразу ж або небагато почекай, щоб нанесений раніше відхід вбрався. Пам’ятай, що перед нанесенням лаку нігті потрібно знежирити рідиною для зняття лаку.

На все про все нам знадобилося біля півгодини. Відмінного і безпечного манікюру!