Press "Enter" to skip to content

Модний макіяж осені: бірюзові тіні

Не встигли ми остаточно звикнути до пропозиції візажистів Yves Saint Laurent використовувати цією осінню отруйно-салатові тіні в макіяжі очей, як побачили, що візажисти Shiseido пропонують іншу, не менш яскраву альтернативу.

Якщо вірити Діку Пейджу — новому візажисту японського виробника косметики Shiseido, — то в новому сезоні буде актуальний бірюзовий макіяж очей. Саме таку палетку, яка одержала назву Lido, він запропонував в своїй новій осінній колекції. До речі, окрім неї в лінійці вийде ще дві підбірки відтінків тіней Luminizing Satin Eye Color Trio: не менш яскраві The Woods і пастельні Nude.

Також візажист Shiseido пропонує всім дівчатам спробувати свої сили в самостійному підборі поєднань для макіяжу очей. Тому в палетці The Eye Color Bar зібрано відразу дев’ять відтінків, за допомогою яких можна зробити буквально будь-який макіяж.

А ось в макіяжі губ Дік Пейдж пропонує орієнтуватися на класичну червону і ягідну гамму. Саме в цих кольорах виконані 6 нових лаків для губ Lacquer Rouge і 10 помад Perfect Rouge.