Press "Enter" to skip to content

Чи вигідний шопінг в Естонії – порівняння цін

Шопінг
Якщо потрібен шопінг за межами Пскова, то частіше за все псковичі їдуть до Петербурга, Естонії або Латвії. Порівнюючи ціни, багато хто говорить – в Прибалтиці набагато вигідніше, ніж в північній столиці. При цьому естонські журналісти упевнені, що в плані одягу Естонія є однією з найдорожчих країн, і те, що в Естонії коштує за місцевими мірками дорого, в Європі буде мінімум на третину дешевше.

Щоб не бути голослівними, кореспонденти «МК-Естонія» вибрали найпоширеніші в Естонії зарубіжні бренди, зібрали в кожному магазині комплект з трьох речей і порівняли вартість. Як виявилось, далеко не завжди Естонія лідирує за рівнем цін.

Mango. Стандартний літній комплект: джинсові шорти із завищеною талією, блуза Paisley Print, шкіряні сандалі. У Естонії комплект без знижки обійшовся в 89,97 євро, у Фінляндії – на 5 євро дешевше, в Іспанії – вже на цілих 15 євро менше, 74,97 євро, а ось в Латвії – на 10 євро дорожче за естонську суму.

Йдемо в Zara, вибираємо плаття-олівець з горловиною-гойдалкою, спідницю із завищеною талією і ременем і сумку. Естонська ціна комплекту, пише Поступ плюс, — 149,85 євро, литовська — 152,74 євро, в Польщі ще дорожче — 161,49 євро, а в Данії все те ж саме обійдеться у 182,77 євро.

Цены на продукты в Таллинне, Эстония

Наступний комплект підбираємо в H&M. Це чоловічі джинси із заниженою талією (slim fit), сорочка slim fit, кроссовки-сникерси. У Естонії, Фінляндії і Іспанії цінник один і той же — 79,97 євро. У Литві трохи дешевше — 75,03 євро.

Далі – Seppala: пальто Manuela, джинси Drew, кардіган Betra. У Естонії, Фінляндії і Латвії придбаєте покупки за 116,85 євро, в Литві – тільки на 1 євро дешевше.

Promod: піджак, топ Savanna print, штани Peg обійдуться в Естонії, Франції, Швеції в однакову суму в 99,85 євро.

Заходимо у бюджетну мережу Takko Fashion, вибираємо комплект для підлітка: зелені джинси, топ New York, чорну куртку. У Естонії віддаємо за все про всі 55,97 євро, що рівно на 3 євро дорожче, ніж в Італії або Англії.