Press "Enter" to skip to content

Юлія Ковальчук і Олексій Чумаков одружаться у липні

Чумаков і КовальчукРозмови про весілля чарівної і милої Юлії Ковальчук і талановитого Олексія Чумакова ходять вже близько 3 років.

Закохані зустрічаються 6 років, впродовж яких Олексій робив декілька спроб запропонувати дівчині руку і серце. Проте, з відомих їй одній причин, Юля відповідала м’якою відмовою. Спроби журналістів розібратися у відносинах пари, вона присікала простою і звичною фразою: «Розумієте, штамп в паспорті нічого не вирішує. Ми можемо бути однаково щасливі як з ним, так і без нього».

Така реакція Юлі була незрозуміла багатьом і дуже кривдила Олексія. Проте, серце, що кохає, все витримає. Після першої невдалої спроби зробити дівчині пропозицію в 2009, він не зневірився, і відносини пари продовжувалися. Вони навіть з’їздили в романтичну подорож і чудово відпочили подалі від цікавих очей і провокаційних питань про особисте життя.

Цього року Олексій зробив чергову спробу запропонувати Юлі стати його дружиною. За словами очевидців все дійство проходило в модному ресторані під час романтичної вечері. Уперта Юля цього разу дала свою згоду узаконити відносини, правда за умови, що весілля буде таємницею. Поки всі деталі її проведення, дизайн плаття, списки запрошених містяться в таємниці. Відомо лише, що за попередніми даними вона відбудеться наприкінці липня. Залишається лише привітати закоханих і позаздрити наполегливості Олексія, а також щирості і силі їх відчуттів, перевірених часом.

Юлія Ковальчук і Олексій Чумаков цілуються у морі — ФОТО

kov_chum

Джерело фото: Фотостудия братьев Комаровых