Press "Enter" to skip to content

Найгучніші зіркові розлучення 2013 року

Не випадково з числом «13» пов’язано багато поганих прикмет. Як виявилося, минулий 2013-ий став фатальним для багатьох зоряних пар. Ми згадали найгучніші розлучення року, що минає.

 

Гарік Бульдог Харламов і Юлія Лещенко

Це, напевно, самий скандальний і довгий розлучення у 2013-му році. Процес почався ще в 2012-му і триває досі. І пару ще не розлучили! Справа в тому, що Юлія Лещенко, яка обручилася з Гаріком Харламовим у 2010-му році, на умови чоловіка ніяк не погоджується. Кажуть, вона хоче дві третини майна — рівно стільки, скільки шоумен хотів би залишити собі. А домовитись-то вже давно пора, адже нова кохана Гаріка, вона ж «підступна розлучниця» актриса Христина Асмус в очікуванні, поки Харламов зможе поєднатися з нею законним шлюбом, вже ось-ось народить.

Гарік Бульдог Харламов Юлія Лещенко
Гарік Харламов і Юлія Лещенко Фото: Володимир Бязров

Анна Сєдокова та Максим Чернявський

Шлюб проіснував рівно два роки. Одружилися співачка і бізнесмен у лютому 2011-го, а в лютому 2013-го розлучилися. Для Анни Сєдокової цей шлюб був другим. Від першого — з футболістом Валентином Белькевичем — росте донька. Від другого — з Максимом Чернявським — у співачки теж дівчинка. Зараз обидві дочки Анни — Аліна (9 років) і Моніка (2 роки) — живуть з мамою. Причина розлучення пари, всього два роки тому публічно клялися один одному в коханні, за словами самої Анни, — складні стосунки двох сильних особистостей. Однак злі язики додають до цього, що чоловік погулював на стороні, та ще й з подругою Анни Сантою Дімопулос.

Анна Сєдокова та Максим Чернявський
Максим Чернявський і Анна Седокова Фото: Прес-служба Ганни Сєдокової

Артем і Дарина Михалкови

Цей розлучення цілком можна назвати найбільш тихим і аристократичним. Втім, як і все через 15 років шлюб, завжди робив враження ну просто зразкового. З майбутньою дружиною син знаменитого режисера познайомився ще у студентські роки, під час навчання у ВДІКу. Жили дружно, скрізь з’являлися разом, репутацію сім’ї нічим не плямували, у 2002-му народили Микиті Сергійовичу онуку Наташу. І раптом — в березні 2013-го замість того, щоб відзначати міжнародний жіночий день… розлучилися. Причини, природно, залишаються за кадром.

Читайте також:  Расширяем пространство маленькой квартиры

Дарина Михалкова Артем Міхалков
Дарина і Артем Михалковы Фото: Russian Look

Альона Водонаєва і Олексій Малакеєв

Коли в 2009-му році світська левиця Альона Водонаєва виходила заміж за успішного бізнесмена Олексія, здавалося, збувся гасло реаліті-шоу «Дом-2», який зробив її знаменитою — вона знайшла своє кохання. Подаровані незабаром чоловіком новенький автомобіль і син Богдан (2010-го р.н.) підсилили враження. Однак, все скасував квітень минає: пара розлучилася. Альона, правда, як справжня телезірка, не втомлюється інтригувати глядача, заявляючи: «Я розлучилася з чоловіком, краще якого немає на світі. І зробила це, щоб зберегти нашу любов!».

Альона Водонаєва Олексій Малакеєв
Альона Водонаєва і Олексій Малакеєв Фото: Instagram

Кім Кардашян та Кріс Хамфріс

Цікаво, що розлучення Альони Водонаєвої по часу співпав з розлученням її американською «ментальної сестри» — зірки реаліті-шоу виробництва США Кім Кардаш’ян. Кім теж розлучилася в квітні. Однак, на відміну від Олени, за своїм звичаєм, розлучення зробила шоу, за яким з цікавістю стежила вся Америка. Справа в тому, що розлучалася вона глибоко вагітної, і аж ніяк не від чоловіка! Батьком дитини Кім став репер Каньє Уест. Ну а що ж чоловік, знаменитий молодий баскетболіст? Так він ще і не хотів Кім відпускати! Ще б! Їх шлюб тривав всього 72 дні. Одним словом, цирк та й годі. Втім, у Кім так завжди…

Кім Кардашян Кріс Хамфріс
Кріс Хамфріс і Кім Кардашян Фото: East News

Моніка Белуччі та Венсан Кассель

Найулюбленіші світовим глядачем італійка і француз завжди здавалися однією з найміцніших пар у шоу-бізнесі. Ще б! Від акторів буквально летіли іскри. З початку їх шлюбу, укладеного в 1999-му році, пара не переставала доводити публіці, що вони — єдине ціле, роз’їжджаючись і сходячись за новою багаторазово. Під час двох з цих перемир’я з’явилися доньки Діва (9 років) і Леоні (2 роки). Але ось розлучення в серпні 2013-го… Такого не було жодного разу. А значить, сталося щось серйозне. Що? Моніка Белуччі пояснила це так: «Ми давали один одному занадто багато свободи, і самі не помітили, як з-за цього віддалилися».

Моніка Белуччі та Венсан Кассель
Венсан Кассель і Моніка Белуччі Фото: East News

Костянтин і Яна Меладзе

Суперположительный в сенсі особистої репутації Костянтин вразив всіх, подавши на розлучення в кінці серпня року, що минає. З красунею і розумницею 37-річною Яною (учасниця конкурсу «Міс Україна-92») Костянтин Шотаєвич прожив 19 років, виховуючи трьох дітей — Алісу (13 років), Лію (9 років) і Валерія (8 років). Причини розлучення називають різні. Перша — психологічних криза композитора, пов’язаний з аварією на трасі під Києвом, в ході якої Костянтин смерть збив жінку. Друга — нова любов.

Костянтин Меладзе Яна Меладзе
Костянтин і Яна Меладзе Фото: ИТАР-ТАСС

Валерій та Ірина Меладзе

Здавалося, цей шлюб не впаде ніколи. Дружина Ірина завжди і у всьому підтримувала Валерія зі студентських часів, а він не втомлювався вихваляти її вірність в різних інтерв’ю. 18 років шлюбу і три доньки — Інга (22 роки), Софія (14 років) і Орися (11 років) скріплювали пару ще сильніше. Однак фатальний 2013-ий не обійшов стороною і цю сім’ю. У жовтні співак подав на розлучення. Хоча розлад між подружжям, як відомо, відбувся дещо раніше — коли в пресі з’явилися чутки про роман Валерія з учасницею групи » Віа Гра » Альбіною Джанабаєвою.

Валерій Меладзе Ірина Меладзе
Валерій та Ірина Меладзе з дочкою Софією Фото: Russian Look

Демі Мур і Ештон Катчер

Якщо інші розлучення здатні шокувати публіку, це цілком можна назвати самим довгоочікуваним. Знаменита пара подала на розлучення ще в 2011-му році, а офіційно розлучилася тільки в листопаді 2013-го. Вся справа в тому, що 51-річна Демі і 35-річний Ештон весь цей час ніяк не могли прийти до компромісу в справі поділу спільного майна вартістю 300 мільйонів доларів. Однак, злі язики говорять ще й про те, що проблема глибше: Демі не хотіла відпускати чоловіка. Актриса дійсно важко переживала розлучення, і навіть лікувалася в клініці неврозів. Ще б, адже виходячи заміж в 2005-му році за юного і тоді ще маловідомого артиста, вона, не соромлячись, заявляла, що він — любов всього її життя.

Демі Мур і Ештон Катчер
Ештон Катчер і Демі Мур Фото: East News

Орландо Блум і Міранда Керр

Цей розлучення вдарив громом серед вже не такого ясного неба в кінці року — у грудні. Ось вже від кого ніхто не очікував, так це від симпатичного і скритного Орландо Блума. Тим більше, що життя красивої пари австралійців та їх малюка Флінна здавалася ну просто абсолютно безхмарним. Та й як можна кинути одну з найкрасивіших моделей в світі? Виявляється, можна. Шлюб розпався після того, як Орландо почав грати в Бродвейській постановці «Ромео і Джульєтти» і в процесі захопився партнеркою по сцені чорношкірої Кондолой Рашад. «Не можу більше брехати дружині! — чесно зізнався ельф. — Але друзями ми обов’язково залишимося!».

Орландо Блум Міранда Керр
Міранда Керр та Орландо Блум Фото: East News