Press "Enter" to skip to content

Мити дитину кожен день зовсім не обов’язково

Для деяких батьків щоденне купання дитини виливається в цілу проблему, адже не всі діти люблять воду та лазневі процедури. Таким батькам буде приємно дізнатися, що, за запевненням фахівців Американської школи дерматології, зовсім не обов’язково мити своє чадо кожен день. проститутки питера, фото

Мити дитину кожен день зовсім не обов’язково: Дерматолог Роберт Сидбери вважає, що діти, в залежності від їх віку і рівня активності, потребують банних процедурах лише

Дерматолог Роберт Сідбері вважає, що діти, в залежності від їх віку і рівня активності, потребують банних процедурах всього лише кілька разів у тиждень. Таким чином батьки допоможуть дитині зміцнити імунітет, адже без частого миття організм буде краще справлятися з бактеріями, наявність яких вважається нормою.

Для того, щоб зрозуміти, як часто потрібно мити дитину, фахівці випустили наступні рекомендації. Дітям у віці 6-11 років достатньо приймати душ 2-3 рази в тиждень. Мити волосся дітям цієї вікової групи рекомендується з використанням шампуню 1-2 рази в тиждень до початку статевого дозрівання. Якщо у дитини кучеряве або сухі волосся, мити їх потрібно один раз в 7-10 днів. Якщо дитина активно займався спортом і пітнів, або, приміром, плавав, можна обполоснути волосся проточною водою, використовувати кондиціонер, а далі мити їх у звичайному режимі.

На додаток до звичайного графіку миття, діти повинні митися кожен раз, якщо вони забруднилися, сильно спітніли, купалися в громадських басейнах або відкритих водоймищах.

З початком статевого дозрівання (середній вік початку цього процесу — 12 років) графік прийому банних процедур змінюється. В цей період необхідно приймати душ щодня, а волосся мити з шампунем через день або, якщо потрібно, кожен день. Якщо волосся кучеряве або сухі, рекомендується мити їх не частіше одного разу на 7-10 днів, як і в більш ранньому віці. У цьому ж віці діти повинні вмивати обличчя двічі в день — вранці і ввечері, щоб прибрати з шкіри обличчя бруд і шкірний жир.

Використання кондиціонера для волосся, за запевненням фахівців, є необхідним для дітей, так як він допоможе зволожити сухі волосся, а кучеряве волосся вбереже від сплутування, пише КуПол.

Звичайно, кожна дитина унікальна і батькам необхідно уважно ставитися до стану шкіри і волосся. Якщо у дитини є неприємний запах, висипання і подразнення шкіри на тілі й голові, необхідно звернутися до фахівців. Ще необхідно пам’ятати, що якщо дитина вже зіткнулася з шкірними проблемами, наприклад, з екземою або іншими захворюваннями, приймати душ або ванну вона повинен у відповідності з рекомендаціями свого лікуючого лікаря.

Джерело фото