Press "Enter" to skip to content

Чоловіки бояться жити без своїх дружин

Літнє подружжяРедакція американського журналу Vanity Fair провела інтернет-опитування серед одружених і заміжніх читачів, які розповіли, з ким хочуть зустріти старість і за кого готові віддати своє життя. Результати цього дослідження виявилися настільки несподіваними, що їх передрукували ЗМІ зі всього світу.

Відповідаючи на перше запитання, більшість респондентів чоловічої статі зізналися, що не уявляють своє подальше життя без другої половини. Більше 70% з них повідомили, що хочуть померти раніше від дружин, нехай навіть для цього їм би довелося покинути цей світ завчасно. В основному, так відповіли американці, що прожили у шлюбі вже багато років.

А ось заміжніх пані самотня старість лякає значно менше. Померти раніше від чоловіка захотіли лише 46% опитаних.

Чоловіки і жінки, які брали участь в цьому дослідженні, зійшлися тільки в одному. Відповідаючи на запитання «Заради кого ви готові пожертвувати життям?», вони назвали своїх дітей. Розлучитися з життям заради улюблених нащадків, яким смерть батьків пішла б на користь, готові були 55% читачів Vanity Fair.

Значно менше респондентів висловили бажання померти за своє кохання. Пожертвувати життям заради другої половини готові тільки 12% опитаних. Ще менше охочих було віддати життя за батьків (10%), а на останньому місці в цьому переліку опинилася Батьківщина-мати (всього 5%).