Press "Enter" to skip to content

Вибираємо партнера по групі крові

Ідеальний партнерРізні групи крові формують різні шаблони поведінки, сексуальної, зокрема. Хочете дізнатися, який він в ліжку? З’ясуйте, яка у нього група крові.

Чоловіки з першою групою крові грубуваті, але майстерні коханці. Це мисливці, які можуть, зачаївшись, чекати і рішуче діяти. Найчастіше чоловік з першою групою крові чудово уявляє, як добитися бажаного. Що, на жаль, робить їх не тільки хорошими партнерами в сексі, але і баболюбами. Якщо ви ревниві, шукайте собі коханого серед представників четвертої групи.

Четверту групу крові характеризує одночасно і пристрасність, і максималізм. Компромісів і напівзаходів в таких відносинах бути не може. Вас зведуть з розуму, зроблять Єдиною з великої букви, подарують всі зірки з неба і не дадуть приводу для ревнощів. Проте пам’ятаєте, що закоханий чоловік з четвертою групою дуже уразливий. Отже і йому приводу для ревнощів краще не давати. Це може вельми плачевно закінчиться.

Спокійно пережити будь-які катаклізми у відносинах можуть чоловіки з третьою групою крові. Такий партнер в ліжку в міру уважний, але не забуває і про своє задоволення. Як би вам не хотілося проникнути в таємний світ його думок, це навряд чи вдасться. Він назавжди залишиться «річчю в собі». Такий союз підходить для любительок загадок.

А ті жінки, які шукають партнера не стільки для любовних утіх, скільки для душевного комфорту, а також для щасливого заміжжя, будуть раді зустріти на своєму шляху чоловіків з другою групою крові. Це романтичні, ніжні, вірні чоловіки. Можливо, такий партнер і вважає за краще в сексі залишатися на других ролях, зате в спільному житті йому немає рівних.

Визначаючись з вибором, не забувайте, що ділення крові на чотири групи вельми умовне. Гематологи упевнені, що формула крові кожної людини так само індивідуальна, як відбитки пальців або веселка ока. Отже цілком імовірно, що Принци на білих конях все ж таки існують. Так, щоб і зірку з неба дістав, і посуд після вечері помив.