Press "Enter" to skip to content

У Канаді закохані одружилися в автобусі

Весілля в автобусіЖителі Ванкувера Ніна Шмідт і Джарред Грефф одружилися в автобусі, повідомляє UPI. Організацію весілля, на яке прибули 30 гостей, проспонсорувала транспортна компанія, яка відповідає за автобус. Захід відбувся в автобусі, що їздить за маршрутом номер 3. Саме в цьому автобусі закохані і зустрілися трохи більше року тому.

За словами Шмідт, вона познайомилася з своїм чоловіком у квітні 2012 року, коли переїхала до Канади з Німеччини. Вона розповіла, що Джарред увійшов до автобуса, і вони тут же відзначили один одного.  Якийсь час пара переглядалася, а потім, коли місце поряд з Ніною звільнилося, Джарред підсів до неї і вони розговорилися.

Як повідомляє Gristlist, німка і канадець не обмінялися телефонами, але Грефф повідомив Шмідт свою робочу адресу, куди вона пізніше навідалася. Незабаром після цього пара відправилася на перше побачення, яке тривало 22 години. Під час гри в боулінг, що стала частиною того побачення, з Греффа сповзли штани.

Канадська пара стала не першою сім’єю, яка влаштувала незвичайну весільну церемонію з початку серпня. Так, кілька днів тому на Алясці закохані фахівці з рибного лову одружилися у водоймищі. Кільця їм піднесли в ротах двох риб. Після одруження сім’я присвятила якийсь час рибалці.