Press "Enter" to skip to content

Кохання по скайпу: як втримати стосунки на відстані

Кохання по інтернету
80% інформації закохані отримують невербально. Простіше кажучи, для кохання важливі не слова. Неприємний факт для тих пар, хто змушений переносити розлуку, підтримуючи стосунки на відстані. Втім, і з цією проблемою можливо впоратися.

Стосунки на відстані — чи можливі вони? Це той самий випадок, коли майбутнє залежить тільки від вас, а мінуси — при бажанні — можна сміливо перетворити в плюси.

Рідкісні зустрічі. Спілкування по ненависному (як хочеться доторкнутися до коханої людини, а не просто дивитися на нього) скайпу. Ревнощі, які стимулюються невідомістю — що він (вона) робить, де зараз? І в той же час — свіжість почуттів, кожне побачення, як перше; відсутність побутової рутини, і можливість будувати спільні плани.

Головне у відносинах на відстані в тому, що розлука перевіряє вас на міцність. Кілометри, що розділяють пару, ніби лакмус, висвічують і ставлять діагноз — кохання це чи ні. Точніше, справа не просто в коханні, а в тому самому, що називають СПРАВЖНІМ КОХАННЯМ — коли кожен впевнений, що його партнер, нарешті, той самий. Якщо так, вам нічого не страшно.

В інших випадках, якщо немає впевненості, задайте собі неприємне питання: чи варто витрачати час і сили на людину, розлука з якою в кінцевому підсумку може заподіяти вам справжню біль. Тим же, хто точно знає, що його роман — частина історії великого кохання, не зашкодить страхувальний трос. Як же пережити і перенести з найменшими втратами цю розлуку і зберегти стосунки на відстані?

По темі:  Як зробити вечерю з коханим незабутньою

1. Будьте весь час на зв’язку. Або, принаймні, максимально часто. Люди, які фізично не поруч один з одним, сильно втрачають через неможливість поділитися найпростішою радістю/новиною. Робіть це — діліться. «Я сьогодні заснула в метро і проїхала дві зайві зупинки» або «У нас сьогодні на роботі пекельно холодно» — такі смс, здавалося б, необов’язкові й епізодичні, створюють відчуття постійної присутності, розмивають кордони. Наступний крок в боротьбі з кілометрами між вами — робити щось удвох. Мова не йде про буриме або комп’ютерних іграх (хоча чому б і ні, якщо вам це в радість) — можна, врешті-решт, вечеряти разом з допомогою все того ж скайпа. Приготувати, обговорюючи в деталях процес, поставити тарілки перед ноутбуком, побажати один одному приємного апетиту. Звичайно, це не замінить справжньої, «живої» трапези, але дозволить бути поруч, роблячи прості речі. Не Я і ВІН (ВОНА), а ВИ — розуміння, відчуття спільності коштує дуже дорого, і щоб не позбутися цього, не розгубити, необхідно триматися один одного в дрібницях.

Романтична вечеря — відео

2. Втім, у спільності є свій нюанс — знати межі, даючи собі і партнеру можливість, час і простір для власного життя. Зрозуміло, що коли коханий далеко, туга відсуває все інше на другий план. Потрібно сказати собі: «Витягни із ситуації максимальну користь, подивися на те, що є, з позитивного боку».

Заповніть вечори та інший вільний час по максимуму, займіться тим, що збиралися зробити, але ніяк не доходили руки раніше. Не стійте на місці, розвивайтеся, пізнавайте нове; зрештою, це стане в нагоді не тільки вам особисто, але і як вам парі. По-перше, буде що розповісти, по-друге, людина, яка рухається вперед і змінюється, завжди цікавіше.

3. Якщо у вас виникають розбіжності, неодмінно діліться. Втім, на цей рахунок існують полярні думки — одні вважають, що в умовах розлуки краще не вивалювати на партнера свій негатив, а справлятися самостійно, інші вважають, що робити це необхідно. «Вивалювати чи ні, вирішувати все-таки вам, тільки майте на увазі, що претензії, образи, підозри, втома накопичуються і нікуди не зникають. Тримати в собі — шкідливо, і те, що накопичується, рано чи пізно перетвориться в небезпечний сніжний ком, лавину. До того ж, зачинившись у переживаннях своїх неприємностей, ви будете відчувати себе ще більш самотнім. Це безперечно зробить вас сильніше, але збереже ту саму спільність? Не факт.

Тому все-таки — діліться. Більш того, сперечайтеся, якщо в тому є необхідність. Зрозуміло, мова не йде про сцени з відключенням зв’язку, виходом в оффлайн — як би ви не були роздратовані, не допускайте такого. Звичайне з’ясування відносин можна відрегулювати особистим контактом, на відстані це неможливо, так що не змушуйте вашого партнера страждати за тридев’ять земель.

4. Однією з причин вашої суперечки (або сварки?) очікувано можуть стати ревнощі. Зрозуміло, що здалеку все здається більшим, ніж є насправді. Це правило застосовується і до ревнощів. Фраза «Ми з колегою сьогодні разом пообідали», виголошена в розмові з вами, у вашій хворобливій уяві легко обернеться без п’яти хвилин романом (тим більше, що відстань, на жаль, спонукає до сумнівів). Як бути? Відповідь тут може бути лише одна — довіряти. Легко, звичайно, сказати… Але іншого способу немає. До того ж, при всій можливості ревнощів, якщо ви в глибині душі впевнені в людині, все інше буде піною, легкою хмаринкою, яка не зіпсує погоду в цілому.

…Все проходить, крім справжнього кохання. Живіть від зустрічі до зустрічі, будуйте спільні плани і знайте: якщо ви постараєтеся, через якийсь час ця розлука перетвориться для вас обох у приємний спогад, що зайвий раз буде служити підтвердженням справжніх почуттів.