Press "Enter" to skip to content

«Тим, хто себе не любить, не допоможуть дієти і тренування» Фітнес-модель з Австралії — про довгому шляху до краси і здоров’я

Багатьом добре відомо, як важко зберегти струнку фігуру, отриману в результаті дієт і виснажливих тренувань. Австралійка Хетті Бойдл перепробувала, за її словами, всі фігурні методики на світлі і трохи не занапастила здоров’я, перш ніж знайшла секрет ідеального тіла і душевної рівноваги.

Бесплатные знакомства в Спб на сайте SexKompas

Знахідка не просто стала ключем до бажаного вигляду, але і принесла славу: тепер 28-річна дівчина — фітнес-модель і Instagram-знаменитість. Нещодавно вона поділилася вистражданими принципів ЗСЖ з інтернет-аудиторією.

Від Аткінса до штанги

Хетті Бойдл завжди мріяла про струнку фігуру і доклала чимало зусиль, щоб досягти бажаного. «Назвіть будь-яку існуючу дієту — я її пробувала», — говорить австралійка. Але кожен раз стикалася з однією і тією ж проблемою: по завершенні чергового курсу схуднення по системі Аткінса, Дюка або Скарсдейла ефект від суворих обмежень дуже швидко сходив нанівець. На звичайному раціоні дівчина знову набирала обсяги, і позбутися від них з кожним разом ставало все важче. Дійшло до того, що Бойдл стала взагалі побоюватися їжі: у фруктах, булочках і молоці вона бачила не смакові якості, а насамперед калорії.

Як будь-який дисциплінований прихильник здорового способу життя, Хетті доповнювала дієти фізичними навантаженнями, особливу увагу приділяючи кардіовправам. Але, на жаль, вага її стрибав то вгору, то вниз, і ці цикли приводили до зневіри.

Дівчині знадобилося чимало років, щоб методом проб і помилок прийти до висновку, що краще перестати намагатися бути стрункою і спробувати для початку стати здоровою і сильною. Вона повернула до свого раціону все, що любить (навіть шоколад), але в невеликих кількостях і вирішила дати шанс силовим вправам, які допомогли б наростити м’язову масу. Цей шлях виявився ще складнішим, ніж сидіння на дієтах, зате сам напрямок на цей раз було вірним.

Через три роки Бойдл з худої, яка вічно побоюється поправитися, дівчини перетворилася на міцну і підтягнуту.

 


Спортивні успіхи, особливо у важкій атлетиці, допомогли Хетті зробити кар’єру: тепер вона модель і фітнес-інструктор. На її аккаунт в Instagram підписані близько 240 тисяч користувачів. Вона не проти розповісти, які зусилля залишилися за красивими картинками, які вона публікує в соцмережі.