Press "Enter" to skip to content

Пояснено вплив проституції на моду

Засновник журналу Visionaire Джеймс Калліардос пояснив, чому модні дизайнери використовують в своїх колекціях одяг і взуття, зазвичай асоціюються з проституцією, — чоботи-ботфорти, шкіряні міні-спідниці, панчохи в сітку. Його слова наводить у своєму матеріалі The Independent.

На думку Калліардоса, такі асоціації передають почуття впевненості в собі і невразливості. «Клієнти модельєрів можуть бути матерями, вчителями та офісними робітницями, але все ж хотіти при цьому захистити себе фетиш-бронею. Дизайнери роблять алюзії на наряди повій, щоб продемонструвати силу», — сказав Калліардос.

Видання також наводить думку fashion-блогера Тома Фіцджеральда. «Мода завжди запозичує ідеї з вуличної моди, але ж немає нічого більш вуличного, ніж повія», — пояснив він.

Журнал Visionaire заснований в 1991 році в Нью-Йорку Сесілією Дін, Стівеном Геном і Джеймсом Калліардосом. В даний час існує як в друкованому вигляді, так і в інтернет-версії. Вважається одним з найважливіших видань в області моди і стилю. «Моди приходять і йдуть, але Visionaire продовжує сяяти, на нього не впливає ніхто, він впливає на всіх», — сказав про журнал Карл Лагерфельд.