Press "Enter" to skip to content

5 процедур для оснащення вітамінами і підтяжки фігури

П’ять найбільш ефективних салонних процедур. Багато хто з них, в принципі, можна повторити і вдома.

ПРОЦЕДУРА ПЕРША: вітаміни донесхочу

Вітамінні ін’єкції в салонах вже давно не новина, але тепер під час походу до майстра можна поєднати відразу кілька вітамінних процедур. Наприклад, ін’єкції з вітамінами групи В або витягами з кореня женьшеню і алое (останні, до речі, справжні природні біостимулятори), але і масаж-пілінг. Наприклад, з маком і насінням чорної смородини.

Такий масаж сам по собі процедура приємна. А з різними вподобаннями — втричі. Масування маком схоже пілінгу — він знімає ороговілі лусочки, і шкіра стає гладкою, пори починають краще дихати.

ПРОЦЕДУРА ДРУГА: обмазатися медом

Обгортання на основі бджолиного ласощі — одна з найбільш потужних процедур, тому що біоактивні речовини проникають дуже глибоко в підшкірні тканини організму. Мед в надлишку містить вітаміни С та групи В, мінерали, травними ферменти, білки. А ще — фітонциди, які здатні знезаражувати і вбивати шкідливі мікроорганізми. Не кажучи про те, що стимулювання кровообігу в глибоких шарах шкіри і м’язах сприяє посиленню живлення внутрішніх органів і тканин.

І до речі, якщо призвичаїтися, то медове обгортання можна робити і самостійно, вдома.

ПРОЦЕДУРА ТРЕТЯ: скупатися у шампанському і поплавати у вині

Природний вуглекислий газ добре стимулює імунну систему. Під час процедури для початку з вас знімуть напругу за допомогою масажу і ароматичних масел. Потім обмажуть блакитною глиною, наполовину змішаної з шампанським, і відправлять в ароматичну сауну. І тільки після цього — в гідромасажну ванну, яку на ваших очах наповнять шампанським.

У деяких салонах додатково роблять пілінг морською сіллю і виноградними кісточками.

ПРОЦЕДУРА ЧЕТВЕРТА: пригоститися молоком

Про приголомшливі омолоджуючі властивості молока відомо ще з часів цариці Клеопатри, яка любила побалувати себе теплою молочною ванною. Тепер відчути себе царицею може кожна, досить записатися в салон на «молочну процедуру». Наприклад, обгортання на основі молока або сироватки.

Рецепт молочної ванни — відео

Ванни і обгортання на такій основі насичують шкіру протеїнами і розчинним колагеном. До речі, якщо не вистачає часу на похід в салон, в аптеках продають спеціальні засоби для приготування молочних ванн. Готується дуже просто: двадцять грамів молочної пудри розчиняється під струменем теплої води — і 20 хвилин блаженства.

ПРОЦЕДУРА П’ЯТА: поласувати шоколадом

Теобромін, що міститься в шоколаді, чинить збудливу і стимулюючу дію, (так швидше спалюється жир). Крім того, плоди какао містять молекули з підтягують і поновлюючими властивостями — для фігури як раз те, що доктор прописав!

Процедура шоколадного обгортання триває 1,5 години. Спочатку клієнтку занурюють у спеціальну ванну. Після чого її в буквальному сенсі слова обмазують з ніг до голови теплим шоколадом і загортають у термопокривало. Після цього — 50 хвилин розслаблення і спокою. І як завершальний акорд — перед самим закінченням тіло відвідувачки змащують шоколадним кремом.