Press "Enter" to skip to content

Ziplite – мініатюрний світильник, вбудований в замок блискавки рюкзака або сумки

ziplite_01-450x269
Хто ходив в походи з рюкзаком на ніч або дві, можливо, стикався з проблемами, які можуть іноді виникнути, коли вночі потрібно щось дістати з темних надр рюкзака. Можна, звичайно, узяти в зуби ліхтарик і світити так, але це негігієнічно, та і не всякий ліхтар зможе поміститися в розріз губ. Отже пора було б вже щось нове придумати в плані підсвічування самого рюкзака зсередини, коли це буде потрібно.

Дизайнер іранського походження Пранав Баласубраніян, що проживає нині в Західній Європі, вирішив цю проблему оригінальним способом – до собачки блискавки на рюкзаку він прикріпив світлодіодний світильник, який починає світити, коли всередину рюкзака господар намагається залізти за чим-небудь. Це схоже на стельовий світильник для Вашої сумки. Ziplite автоматично освітлює внутрішній простір не тільки рюкзака, але і будь-якої іншої сумки, з якою він застосовується. Тим самим значно спрощується пошук необхідних в даний момент речей незалежно від того, яка обстановка в плані освітлення навколо.

Дійсно, це достатньо яскрава і повноцінна люстра для вашого рюкзака або спортивної сумки (ну що там Ви вважаєте за краще більше використовувати в поїздках або походах), оскільки світло від діода, який можна пальцями направити в будь-який напрям, якщо раптом положення не дозволяє променям досягти найбільш затінених ділянок простору сумки або рюкзака.

Подробиць про функціонування даного освітлювального приладу поки що не було опубліковано в мережі, але, швидше за все, діод починає світитися, коли рука господаря торкається до замку блискавки і він починає ковзати по її зубчиках. У будь-якому випадку, для вимогливих користувачів ця новинка буде досить привабливою і стане додатковим приводом похвалитися технологічність використовуваних їм речей. Також поки немає інформації про вартість кожного такого комплекту, оскільки проект ще не був комерціалізірований. Очікується, що його ціна не буде дуже високою, інша справа, наскільки багато людей погодяться викласти ту суму доларів за цей досі не такий вже життєво необхідний продукт.