Press "Enter" to skip to content

Турботливі батьки отримують менше сексу від дружин

Вчені з Університету Далхаузі (Канада) встановили, що чоловіки, які надають більше уваги своїм дружинам, нещодавно народили первістка, рідше вступають з ними сексуальні контакти.

Турботливі батьки отримують менше сексу від дружин: У дослідженні взяли участь 255 сімейних пар, які мали дитину віком від 3 до 12 місяців. Як виявилося, молоді матері

У дослідженні взяли участь 255 сімейних пар, які мали дитину віком від 3 до 12 місяців. Як виявилося, молоді матері відчували менше сексуальне бажання, коли отримували від свого партнера більше турботи і ласки. Наталі Розен (Natalie Rosen), автор дослідження, вважає, що одна з можливих причин цього — невербальні сигнали від чоловіків, а «жінка, яка бачить, що її партнер проявляє турботу до неї самої і дитині, підсвідомо відчуває, що секс такому чоловікові необов’язковий», — говорить вона. У підсумку сексуальна активність жінки знижується, однак це не тягне за собою зменшення задоволення від сексу. Причому в тих парах, в яких подружжя надавали один одному більше уваги, інтимне життя набагато швидше приходила в норму.

Проте вчені не ставлять крапку у своїх дослідженнях: на їхню думку, причина і наслідок зниження числа статевих контактів у молодих сім’ях з першою дитиною можуть бути і протилежні: зниження сексуального бажання у молодих мам і стало причиною підвищеної уваги до них з боку чоловіків.

Детальніше з висновками канадських учених можна познайомитися у Journal of Sex and Marital Therapy.

Джерело: smartag.tv

Джерело фото: eva.ru
.