Press "Enter" to skip to content

Йдеться про кінець світу

Мацек в основу своїх нових серій поклав джерело позаземної енергії під назвою Протокультура (Protoculture), від якої харчувався величезний бойовий космічний корабель прибульців, що розбився на Землі в 1999 році. Людство, усвідомивши, що воно не самотнє у всесвіті, об’єднало зусилля для того, щоб відновити цей корабель і використовувати технології прибульців для створення роботехнології (Robotechnology), внаслідок чого був створений армор, могутній броньований комплекс (power armor) і трансформер Верітех (Veritechs).

Прибульці з космосу, що називали себе Зентреді (Zentraedi) зрештою також з’явилися, і таким чином почалася перша війна «Роботех», в результаті якої майже всі люди на Землі загинули. Але коли Зентреді і земляни усвідомили, що вони належать до однієї раси, а самі Зентреді були змінені расою прибульців під назвою Майстра, вони домовилися про хитке перемир’я і почали відтворювати Землю наново.

У «Південному Хресті» прибувають самі Майстри і намагаються завоювати планету, а в результаті утворюється покриваюча планету Квітка життя – іноземна рослина, створене Протокультурою. А коли починається «Нове покоління» (відоме також під ім’ям Моспіда), Земля вже захоплена іншою інопланетною расою на ім’я Інвіди (Invid), тоді як люди, що залишилися, перетворені на рабів. Доля представників людства в «Роботеху» була незавидною.