Press "Enter" to skip to content

Фастфуд і маркетингові стратегії для дітей

З дитиною у McDonald’sНедавно на сайті NBC News була опублікована стаття, де описувалося, як з розвитком індустрії фастфуду багато мереж відмовляються від застарілих, орієнтованих на дітей емблем і стилів на користь сучасніших маркетингових підходів. У статті мова йде про те, що неспокій з приводу зростання кількості дітей, страждаючих ожирінням, зіграв «істотну роль» в ухваленні подібних рішень. Крім того такі емблеми, як Рональд МакДональд, більше не відповідають реаліям сучасного світу, особливо з урахуванням того, що зараз популярність набирають більш високоякісні мережі ресторанів. У статті це пояснюється таким чином:

«Аналітики стверджують, що ці процеси є частиною масштабнішої тенденції, в рамках якої мережі ресторанів відмовляються від емблем, що раніше їх визначали. З урахуванням того, що вони прагнуть створити образ здоровішого і високоякісного харчування, позбавлені смаку малюнки і образи втратили ту здатність привертати відвідувачів, якою вони володіли раніше».

Проте, очевидно, керівництво McDonald’s не захотіло взяти до уваги цю інформацію і вирішило зберегти вірність практиці реклами, розрахованої на дітей, і Рональду МакДональду, не дивлячись на всі ознаки того, що лідер індустрії швидкого харчування, ймовірно, поступово здає свої позиції.