Press "Enter" to skip to content

Це було не схоже на жоден американський мультфільм

Коли «Роботех» вперше з’явився на екранах телевізорів в 1985 році, діти могли сказати, що він дуже сильно відрізнявся від таких мультиплікаційних героїв як Хі-Мен (He-Man), Джі-Ай Джо (G.I.Joe) і навіть від Трансформерів. Перш за все, він виглядав інакше (Джо і Трансформери були створені в Японії, але призначалися для західної аудиторії; Макросс був зроблений для японської аудиторії, і тому його загострений вигляд, великі очі і інші риси були присутні повною мірою). По-друге, на відміну від мультфільмів того часу, це була єдина історія з продовженням.

Кожен епізод не був окремим закінченим сюжетом, але був частиною саги про Ріка Хантера (Rick Hunter), який втягується у війну Роботех, б’ється проти Зентреді, потім закохується, і все це відбувається на тлі незліченної кількості інших героїв, залучених в свої власні конфлікти, що беруть участь в своїх битвах, і так день за днем – і потрібно було весь час їх дивитися для того, щоб розуміти, що відбувається.

Багатьом дітям подобалося дивитися шоу, автори якого виходили з того, що їхні глядачі пам’ятають, що трапилося в попередніх серіях. А ще там не було відвертих і нудних моралей.