Press "Enter" to skip to content

5 причин не відвідувати сторінки коханого у соцмережах

Дівчина у розпачі від побаченого на сторінці свого коханого у соціальній мережіСоціальні мережі все сильніше затягують нас день за днем. Все наше життя, наші емоції, настрій і відчуття перемістилися на їх сторінки.

Про людину, її пересування, смакові переваги, особливості характеру, діяльність, хобі та інші речі, ми дізнаємося якраз із сторінок соцмереж. Іноді, довіряючи всій інформації, представленій там, ми втрачаємо відчуття реальності того, що відбувається і придумуємо те, чого насправді може і не бути. Особливо важко закоханим парам. Скільки жартів і анекдотів з’явилося на тему того, як молоді люди реагують на активність своїх половинок у соцмережах. Щоб не уподібнюватися героїням цих історій, просто перестаньте відвідувати сторіночку свого коханого у соцмережі. Пам’ятайте стародавню мудрість — «Навіть те, що ти бачиш своїми очима, не завжди відображає істину. »

Sachinngarg.com зібрав для вас 5 основних причин, чому не варто заходити на сторінки ваших коханих у соцмережах.

Ви збережете довіру у відносинах

Якщо перестанете щохвилини оновлювати його сторіночку у пошуках нових коментарів або «лайків» від його подруг, колег і просто приємних для спілкування співрозмовниць. Більше довіри до вашого чоловіка і упевненості в собі.

Ви збережете свої нерви

Якщо не бачитимете зайвого, наприклад, фотографій з його друзями з вечірки того дня, коли він стверджував, що затримується на роботі. Це вагома причина для скандалу, але він вам ні до чого.

Ви зможете уникнути потоку зайвої інформації

Яка нічого позитивного, творчого, цікавого і нового у ваше життя не принесе. Не звертайте уваги на речі, які не роблять вас щасливішими!

Ви уникнете знайомства з «новим» обличчям вашого обранця

Свій віртуальний образ люди часто роблять кардинально протилежним тому, до якого ви, можливо, звикли. Оголивши нову грань свого внутрішнього «Я», ваш коханий може показати себе не в кращому світлі, хоча це всього лише бажання пожартувати і попустувати у соцмережах.

Вам не доведеться робити з мухи слона

І ви не зможете показатися ревнивою занудою, яка уявивши себе «міс Марпл» в подробицях вивчає віртуальне життя свого коханого. Жінку дуже легко вивести з себе. Наприклад, відсутність в графі «Сімейний стан» згадки про те, що він перебуває у відносинах з вами, може спровокувати скандал. Хоча чоловіки таким дрібницям, безумовно, украй важливим для вас, взагалі не надають значення.

Більше інформації про соціальні мережі можна прочитати на сайті lime-tele.com.