Март 2017

«Рим був побудований не за один день»

Успіх в Instagram наочно показав Хетті: нікому не цікаво, як ти досяг того, чого досяг. Ніхто не захоче слухати, що дівчині на красивому фото з спортзалу знадобилося кілька років, щоб досягти такої зовнішності. Прочитать остальную часть записи »

Душа і тіло


Розповідаючи про новознайдену фізичну гармонію, Хетті знову і знову повертається до питань душевної рівноваги і самооцінки. Прочитать остальную часть записи »

Формула фітнес-моделі


«Я прийшла до висновку, що не існує якоїсь певної їжі, яка зробить мене стрункою і підтягнутою», — говорить Бойдл. Ключ, за її словами, в тому, щоб знайти баланс між споживанням і витрачанням калорій, але при цьому ні від чого не відмовлятися і їсти все потроху. Прочитать остальную часть записи »

Сила маркетингу проти любові до себе


Австралійка винить у всьому винахідників численних модних дієт (fad diets), яких за історію сучасної дієтології набралося кілька десятків. Лужна, капустяна, макробиотическая, палеолітична, грейпфрутова, низьковуглецева — всі ці раціони, за словами Бойдл, дають короткостроковий ефект і ведуть до збільшення у вазі відразу після повернення до звичайного харчування. Прочитать остальную часть записи »

Ефект йо-йо, або Жир завжди повертається


Ефект йо-йо — забавний термін, але тим не менше цілком науковий. Його вперше ввів американський дослідник і експерт з контролю ваги, професор Єльського університету Келлі Браунелл. Фахівець пояснив, чому вага повертається назад, наче гумка іграшки йо-йо, після закінчення дієти, яка начебто здавалася ефективною. Прочитать остальную часть записи »

«Тим, хто себе не любить, не допоможуть дієти і тренування» Фітнес-модель з Австралії — про довгому шляху до краси і здоров’я

Багатьом добре відомо, як важко зберегти струнку фігуру, отриману в результаті дієт і виснажливих тренувань. Австралійка Хетті Бойдл перепробувала, за її словами, всі фігурні методики на світлі і трохи не занапастила здоров’я, перш ніж знайшла секрет ідеального тіла і душевної рівноваги.

Бесплатные знакомства в Спб на сайте SexKompas

Прочитать остальную часть записи »