Октябрь 2016

Мити дитину кожен день зовсім не обов’язково

gmat awa sample essays with answers pdf

Для деяких батьків щоденне купання дитини виливається в цілу проблему, адже не всі діти люблять воду та лазневі процедури. Таким батькам буде приємно дізнатися, що, за запевненням фахівців Американської школи дерматології, зовсім не обов’язково мити своє чадо кожен день. проститутки питера, фото Прочитать остальную часть записи »

Енергетика плоду

Дивно, але енергетика є вже у плоду з ранніх термінів розвитку. Про це знали в Древньому Китаї. Даоси вважали, що яйцеклітина і сперматозоїд, володіючи необмеженим потенціалом енергії, здатні на створення дива природи – нового життя. Прочитать остальную часть записи »

Даоське зачаття

Згідно з даоськими традиціями життя людини і його тіло управляються силою наміру: якщо спрямовувати свою думку в якусь частину тіла або зовнішнього світу, то вона обов’язково буде змінюватися. Прочитать остальную часть записи »

Енергетика людини

Даоси розрізняли ци на успадковану та набуту. Першу ми отримуємо від батьків. Основними джерелами придбаної ци є їжа, повітря і вода. У процесі життєдіяльності ми постійно отримуємо і використовуємо життєву енергію ци. Прочитать остальную часть записи »

Даоські секрети зачаття і виношування

До теперішнього часу проблема безпліддя і невиношування не втрачає своєї актуальності. Однак причину цих станів не завжди можна пояснити медичними аспектами. Прочитать остальную часть записи »

Майже третина жінок віддає перевагу розчинній каві

Кава — обов’язковий атрибут ранкового розкладу в будь-який день, будь то будні чи вихідні. Чашечка ароматного напою підбадьорить, підвищить настрій або послужить прекрасним приводом для бесіди — довірчої або ділової, залежить від випадку. Прочитать остальную часть записи »

Турботливі батьки отримують менше сексу від дружин

Вчені з Університету Далхаузі (Канада) встановили, що чоловіки, які надають більше уваги своїм дружинам, нещодавно народили первістка, рідше вступають з ними сексуальні контакти. Прочитать остальную часть записи »

П’ять причин полюбити пасту

Смачний, корисний, доступний, екологічно чистий і універсальний продукт популярний у всьому світі. Ось п’ять причин віддавати шану цьому символу середземноморської кухні. Прочитать остальную часть записи »