Ноябрь 2014

Страшний фільм «Істоти»: боятися можна перед переглядом

Кадр з фільму "Істоти"

П’ятеро друзів приїжджають в хатину посеред лісу. Згідно з чутками, в цих краях мешкають бігфути — снігові люди. По дорозі до пункту призначення хлопці зняли дуже дивні темні фігури. Вони ще не знають, що з настанням ночі їм доведеться з ними познайомиться ближче. За розповідями місцевих жителів бігфути цілком мирні і навіть полохливі істоти. Однак хлопцям належить зустріч з вкрай агресивним і настирливим «екземпляром». Прочитать остальную часть записи »

Танцювальна група з Архангельська перемогла у міжнародному фестивалі «Inclusive dance»

dance
Інклюзивна танцювальна група «Простір» Архангельського опорно-експериментального реабілітаційного центру стала переможцем ІІ міжнародного благодійного фестивалю «Inclusive dance». Прочитать остальную часть записи »

Манекени у вигляді вагітних школярок обурили венесуельців

vagshk
Продавці одягу в торговому центрі Каракаса, столиці Венесуели, виставили на вітрину манекени у вигляді вагітних школярок, викликавши подив у перехожих повз громадян. Ідея полягає в тому, щоб привернути увагу до проблеми підліткової вагітності, рівень якої в Латинській Америці досить високий. Прочитать остальную часть записи »

«Як вкрасти діамант»: враження від фільму

На думку кінокритиків, картину можна назвати бездоганно дурним кримінальним фарсом, знятим на тлі шикарних французьких пейзажів, і зіграним чудовими британськими акторами.
Прочитать остальную часть записи »

Бізнес-леді з Новосибірської області організувала в Сургуті інтим-салон

pryton

Вона найняла дівчину, яка повинна була надавати інтимні послуги за гроші.

Жінка, що приїхала з Новосибірської області у вересні 2014 року, організувала салон інтимних послуг в Сургуті.

Прибувши в Югру, підозрювана найняла на роботу дівчину, яка повинна була надавати інтимні послуги за гроші, повідомляє прес-служба прокуратури Сургута. Прочитать остальную часть записи »