Май 2014

Як правильно вибрати свій колір одягу: поради дизайнера

komod

Не секрет, що про характері і способі життя людини дуже багато може розповісти його улюблений колір. Але не всі знають, що правильний колір одягу не тільки допомагає нам добре виглядати, але і має великий вплив на всю нашу життя. Як же правильно вибрати колір, який підходить саме вам, розповіла ХОЧУ відомий дизайнер Анастасія Іванова. Прочитать остальную часть записи »

Модний лікнеп: стилі в одязі та їх характеристики

moda_2_5_14
Індивідуальний стиль — запорука успіху модниць. Але при цьому кожен образ є конкретним прикладом визначеного стилю або змішуванням кількох. Мистецтво грамотного з’єднання речей і аксесуарів визначає вдалий зовнішній вигляд і додає впевненості в собі. Спеціально для тих, хто хоче детальніше розібратися в самих популярних стилях ми склали модний словник, з якого можна почерпнути багато всього цікавого. Прочитать остальную часть записи »

Що якщо він мріє про секс утрьох

sevtrЯкщо дівчина не погоджується на секс утрьох, то у неї на це є причини. Однак є й такі дівчата, які не проти поділити чоловіка з кимось ще. Але правда у кожного своя, і судити про те, добре або погано займатися сексом втрьох, не варто. Прочитать остальную часть записи »

Які груди любить чоловік?

bolshaya-grudЗгідно з даними соціологічних досліджень, сучасні представники сильної статі не люблять штучно збільшені груди. Опитування проводилося з участю 1600 британців, які повідомили, що виступають проти оперативного втручання в те, що є у дами від природи. Прочитать остальную часть записи »

Хороший поцілунок замінить секс…

kak-pravilno-chelovatsja-vzasos3Сьогодні лінь «займатися цим», але партнерка може «запилити»? Цілком можливо, ситуацію врятує поцілунок. А заодно зміцнить здоров’я.

Цікаве дослідження було проведене німецькими вченими кілька років тому. Згідно з ним, для жінки поцілунки за своєю емоційною складовою порівнянні з сексом — задоволення від поцілунків відчуває 56% жінок і 44% чоловіків, однак під час сексу не цілується 9,7% жінок і 10,7% чоловіків. Прочитать остальную часть записи »