Октябрь 2013

Проститутки Киева облагородят ваш отпуск

С проституткой на пляже в Сочи

На пляже с проституткой

Можете откинуть даже частицы сомнения, относительно правильности своего выбора, так как на данном ресурсе всемирной сети интернет вашему вниманию предоставлена самая необходимая информация о сфере интимных услуг в городе Киев. Прочитать остальную часть записи »

Кім Кардаш’ян має намір змінити прізвище

Каньє Вест і Кім Кардаш'янКім Кардаш’ян заявила, що після весільної церемонії з репером Каньє Вестом, має намір взяти прізвище чоловіка. Прочитать остальную часть записи »

Меріл Стріп покликали в жіночу версію «Нестримних»

Меріл Стріп

Меріл Стріп

Меріл Стріп запропонували роль в бойовику «Нестримні красуні» («Expendabelles»). Про це пише агентство Cіньхуа з посиланням на інтерв’ю, яке продюсер фільму Аві Лернер дав болгарському виданню Standart. Прочитать остальную часть записи »

Шоппінг може замінити відвідини спортзалу

Товста і худа жінкиУ ході свого дослідження британські учені довели, що 3-годинний похід по магазинах з урахуванням ваги сумок з покупками допомагає пані спалювати до 495 калорій. Прочитать остальную часть записи »

Учені з’ясували, чому чоловіки не люблять шоппінг

Жінка тягне чоловіка на шопінгПокупки для чоловіка і жінки несуть різну важливість. Вся річ у тому, що представниці прекрасної статі настільки захоплює сам процес метушні по магазинах, що вони можуть забути про все на світі. Прочитать остальную часть записи »

Самыми сексуально привлекательными признаны проститутки Сочи

С проституткой на пляже в СочиСогласно полученным данным интернет — опросов, а также по результатам социологического среза, проведенного среди мужского населения черноморского побережья Западного Кавказа России в возрасте от двадцати до пятидесяти лет, самыми сексуально привлекательными признаны проститутки Сочи. Прочитать остальную часть записи »