Сентябрь 2013

Шалости больших мальчиков

Секс с проституткойМногие считают, что брак это «узаконенная» проституция, но обходится она гораздо дороже, чем традиционная. И это неоспоримый факт! Прочитать остальную часть записи »

Украинские девушки считаются самыми красивыми в мире

Украинские девушкиТак думают все мужчины, но особенными почитателями славянской красоты, являются иностранцы. Но существует другая сторона медали. Украинки одни из самых самоуверенных, гордых и к ним очень тяжело найти подход. Прочитать остальную часть записи »

Два дні на тиждень допоможуть схуднути

СхудненняЯк відомо, найкращим способом стати стункішою є зменшення калорійності і обсягів їжі. Проте, багато хто скаржиться на те, що їм дуже складно весь час сидіти на дієті. Фахівці знайшли вихід з цієї ситуації. Прочитать остальную часть записи »

Вихідні дні найнебезпечніші для тих, що худнуть

Об'їданняВихідні дні стають справжнім жахом для людей, які мріють схуднути. Як встановили дослідники, в суботи і неділі ми споживаємо половину тих калорій, які до цього з’їдаємо за 5 днів. Прочитать остальную часть записи »

Вирішення проблеми з іміджем дозволить підвищити прибуток

makd2Керівництво McDonald’s розуміє, що зараз над ним нависнула серйозна іміджева проблема, що стала наслідком реклами, спрямованої на дітей. На щорічній зустрічі акціонерів компанії майже всі питання, задані генеральному директору Дону Томпсону (Don Thompson), так чи інакше стосувалися реклами, спрямованої на дітей, і здоров’я людей. Прочитать остальную часть записи »

McDonald’s у пошуках нової бізнес-моделі

МакдональдсНайімовірніше, компанії McDonald’s доведеться повернутися назад і пошукати інші способи змінити свою бізнес-модель. Нижче приведені дві ідеї, які, можливо, допоможуть McDonald’s вступити в XXI століття і привернути більшу кількість клієнтів. Прочитать остальную часть записи »

McDonald’s і конкуренти у боротьбі за дітей

mak1У своєму докладному аналізі McWrap видання Business Week охарактеризувало це нове блюдо в меню як «залп у війнах за свіжість — активну спробу привернути увагу клієнтів, які віддають перевагу здоровішим, на перший погляд, блюдам, що продаються їхніми конкурентами, такими як Five Guys, Chipotle і Subway». Прочитать остальную часть записи »

Міленіарна проблема McDonald’s

Діти і McDonald’sУ останні декілька місяців провідні ділові видання періодично вказували на «міленіарну проблему» лідера індустрії фастфуду. Наприклад, видання Ad Age недавно виявило, що ресторани McDonald’s більше не входять в десятку найпопулярніших ресторанних мереж серед представників покоління Міленіуму. Прочитать остальную часть записи »

Фастфуд і маркетингові стратегії для дітей

З дитиною у McDonald’sНедавно на сайті NBC News була опублікована стаття, де описувалося, як з розвитком індустрії фастфуду багато мереж відмовляються від застарілих, орієнтованих на дітей емблем і стилів на користь сучасніших маркетингових підходів. Прочитать остальную часть записи »

Провальна стратегія бізнесу від McDonald’s

mcdonalds и детиТе, що велика компанія швидкого харчування вважає, що вона може підвищити свої рейтинги, використовуючи провальну, на перший погляд, стратегію бізнесу, є неспростовним свідченням перемоги захисників здоров’я дітей. Прочитать остальную часть записи »