Июль 2013

Статистики зняли з кафедр фізики звинувачення в дискримінації жінок

for nse app pc Катерина О'РіорданФахівці із статистичного центру Американського фізичного інституту (AIP) представили дослідження, яке ставить під питання правомірність деяких заяв про гендерну дискримінацію. Учені змоделювали розподіл чоловіків і жінок на кафедрах фізики і дійшли висновку, що при сучасному співвідношенні статей у фізиці неминучою є поява чисто чоловічих колективів. Подробиці приводяться на сайті sciencereview.org. Прочитать остальную часть записи »

Правила етикету в соцмережах для тих, хто перебуває у відносинах

Дівчина у соціальній мережіОдним спілкування у соцмережах допомагає знайти своє кохання і побудувати відносини, інші можуть зруйнувати їх раз і назавжди. Через необережний «лайк» або коментар під фотографією невідомої дівчини/хлопця часто виникають серйозні сварки і безпідставні ревнощі, що іноді веде до розриву. Прочитать остальную часть записи »

5 причин не відвідувати сторінки коханого у соцмережах

Дівчина у розпачі від побаченого на сторінці свого коханого у соціальній мережіСоціальні мережі все сильніше затягують нас день за днем. Все наше життя, наші емоції, настрій і відчуття перемістилися на їх сторінки. Прочитать остальную часть записи »

Юлія Ковальчук і Олексій Чумаков одружаться у липні

Чумаков і КовальчукРозмови про весілля чарівної і милої Юлії Ковальчук і талановитого Олексія Чумакова ходять вже близько 3 років.

Закохані зустрічаються 6 років, впродовж яких Олексій робив декілька спроб запропонувати дівчині руку і серце. Прочитать остальную часть записи »

Чоловіки назвали куннілінгус способом утримати жінку

СексВидання sibincom.com опублікувало нову наукову роботу Колумбійського і Оксфордського університетів, яка проливає світло на природу подружнього життя. Прочитать остальную часть записи »

Про що розповість колір білизни?

Дівчина в спідній білизніІталійські сексопатологи прийшли до висновку, що колір білизни може розповісти багато що про його власника. Хочете дізнатися всю правду про себе? Тоді зізнавайтеся, якого кольору ваш улюблений комплект білизни. Прочитать остальную часть записи »

Вибираємо партнера по групі крові

Ідеальний партнерРізні групи крові формують різні шаблони поведінки, сексуальної, зокрема. Хочете дізнатися, який він в ліжку? З’ясуйте, яка у нього група крові. Прочитать остальную часть записи »

Зовнішній вигляд чоловіка – обличчя дружини

Подружня параУ суспільстві жінка завжди позиціонувалася як берегиня домашнього вогнища, криниця господарських мудростей і живе втілення книги про смачну і здорову їжу. Прочитать остальную часть записи »

Яких жінок ніколи не покидають чоловіки?

Щасливі жіна і чоловікПокинута жінка – один з популярних сюжетів для фільму, книги або пісні. Бути покинутою чоловіком – серйозний удар по самолюбності кожної жінки, коли подальший розвиток подій, як правило, супроводжується депресією, сльозами і натовпом співчуваючих подруг. Прочитать остальную часть записи »

Чоловіки ненавидять взуття на танкетці

Взуття на танкетціПомилково вважають, що чоловіки байдужі до моди, стилю, нових змін і тенденцій. Виявляється, вони здатні оцінити і навіть розкритикувати жіночий образ в деталях. Наприклад — взуття. Прочитать остальную часть записи »